Bůh nemůže být všude, proto stvořil matky..

Srpen 2008

Brigáda..(?)

31. srpna 2008 v 15:46 Moe kecy =)
Mám na vás všechny prosbu..řekla bych, ža jako většina lidí v mém věku jsou moje příjmy hluboko pod bodem mrazu a naopak výdaje až kriticky vysoké..i kapesné..čím více dostávám, tím více se mi nedostává..:D proto jsem se rozhodla hledat brigádu..neboť mi přes léto ještě nebylo patnáct = normálně mě nikde nezaměstnaj, tak si chci začít hledat brigádu až v říjnu..
Tákže..moje prosba na vás zní, jestli náhodou někdo nevíte o nějaké brigádě..či jenom tak neurčitý návrh co bych asi tak mohla zkusit..Mám ovšem docela dost velké časové problémy..volné dny mám pouze úterý, pátek, sobota a neděle..PS: Jsem ochodna dělat uplně cokoliv..:D Děkuji vám za návrhy..:)
Mef

Monocle.blog

27. srpna 2008 v 20:43 Spřátelené blogy...
Zajímavý blog..opravdu další jedny z mála užitečných a originálních stránek..jistě takový to blog musí mít i velmi sympatickou majitelku..:) jen tak dál slečno velmi vám gratuluji..:)


UPOZORNĚNÍ!!

24. srpna 2008 v 18:56 I love marihuana..
Hojda drazí návštěvníci..:) jen bych tady v tom článku chtěla všechno uvést na pravou míru.. nerada bych se tady totiž v komentářích dočetla že sem nějakej strašněj vyhulenec a že bych se měla jít léčit atd. NEJSEM na trávě nijak psychicky ani fyzicky závislá, nehulim ani nějak extra často..což ae neznamená že trávu nemám ráda..:) chápete mně doufám..:D mějte se lidi..:)

Nějaké ty obrázky..:D

24. srpna 2008 v 18:51 | Různé zdroje |  I love marihuana..
Legalizace!!
Svoboda!
Následky..:D
Takovouhle jsem měla naušnici..
Pěkný...mohlo by se to sice tý trávě podobat víc..ae..pěkný..:D

Jointy..

24. srpna 2008 v 18:32 I love marihuana..
¨
Úmělecky zabaleno..:D
:D


Barevná tráva....8p

24. srpna 2008 v 18:23 | Různé zdroje.. |  I love marihuana..
Zvětšit obrázek tapeta430.jpg

Info-Mail.cz

20. srpna 2008 v 19:10
Opět jedno z takových těch pochybných přivýdělků, kde vám slibují prachy za nic nedělání....ae taky sem to zkusila...:D

Co to.. + Hašiš..

17. srpna 2008 v 20:28 I love marihuana..

CANNABINOIDY

Cannabinoidy jsou drogy získané z rostliny Konopí. Během let byla tato rostlina zařazována do různých čeledí. Dnes má svou vlastní skupinu zvanou Cannabaceae. Stejně tak se měnily názory na to, kolik druhů konopí vlastně existuje. Zpočátku bylo konopí považováno za jediný druh s velkou proměnlivostí. Dnes se prosazuje názor, že existují alespoň tři druhy (C. indica, C. ruderalia a C. sativa).
Konopí je jednou z nejstarších pěstovaných plodin. Jeho plody se našly na různých neolitických nalezišťích v Německu, Švýcarsku, Rakousku a Rumunsku. Zřejmě rostlo jako plevel v okolí pradávných osad. V Turkmenistánu byly nalezeny zbytky konopného provazu z období kolem tři tisíce před naším letopočtem. Konopné oděvy nosili např.Thrákové ( My si to teď kupujeme zatakový prachy a oni si z toho dělali hadry..( pozn. Mefistofeles )). Jejich šamané využívali omamných účinků rostliny k vyvolání transu.
Podle indické tradice věnovali bohové konopí člověku, aby mohl zvýšit svou odvahu, rozkoš a uspokojil sexuální touhy. Stále je tam považováno za afrodiziakum. Jedna z nepálských pověstí popisuje život tvůrce a ničitele světa Šivy a jeho žny Párvatí v Himaláji. Šiva rád laškoval s různými nymfami a mladými bohyněmi. Jeho manželce se to samozřejmě moc nelíbilo, a tak mu nacpala dýmku samičími květy konopí. A měla vyhráno. Šivy se zmocnilo velké vzrušení a silně zatoužil po své ženě. Při spojení pak prožil vrcholnou extázi.
Konopí mělo velký význam jako textilní plodina. Britská vláda podporovala jeho pěstování ve svých koloniích ( již v roce 1606 v Kanadě pro potřeby námořnictva ). Bylo to zřejmě velice výhodné, a tak se brzy tato plodina začala prosazovat i jinde. V roce 1762 byli dokonce farmáři ve Virginii, kteří rostlinu nepěstovali, penalizováni.
Pěstováním konopí se údajně zabývali i prezidenti USA George Washington a Thomas Jefferson. Ostatně tato droga nebyla chápána jako nebezpečná. Přestože se konopí pro textilní účely v Severní Americe pěstovalo na rozsáhlých plochách, zájem o něj jako o drogu stoupl až v souvislosti s prohibicí. Od roku 1910 se tam začalo šířit kouření marihuany jako levné náhražky alkoholu.
V roce 1961 byla podepsána Jednotná drogová konvence, kterou podepsalo 60 členských států OSN, které se zavázaly, že během 25 let se u nich přestane konopí užívat.Marihuana

Maria Johanna, marjánka, maruška, tráva, zelí, Marijuana, buddha, blunt, Mary Jane, grass, weed, smoke, ganja, pot, dope, boo, gage, ju-ju, indian hay, reefer, joint, kif, doobie, spliff, number, giggle-smoke, Acapulco gold, Sensimilla, Skunk, Purple Sensi, Thai

Marihuana je název drogy získané z rostliny Konopí (Cannabis Sativa).
Mnoho uživatelů si tuto jednoletou dvoudomou rostlinu dorůstající výšky až 3 m pěstuje sama. Hlavní psychoaktivní látku THC obsahují rostliny v nestejné koncentraci. Její množství závisí na různých faktorech, např. na klimatických podmínkách, složení půdy, způsobu pěstování... Sklízí se jen samičí rostliny, které se suší.
Nejvíce THC je obsaženo v palicích květů s okvětními listy, které se drtí a zbavují semínek. Spodní listy a stvoly obsahují jen velmi málo THC, proto se zpravidla nezpracovávají. Nadrcené palice zelené barvy smíšené s rozmělněnými listy ( někdy i s kousky větviček a semen ) se balí do cigaretových papírků buď čisté anebo častěji míchané s tabákem - tzv. joint.
Hlavní účinnou látkou v konopí je delta-9-tetrahydrocannabinol.
Konopí obsahuje asi 60 látek ze skupiny tzv cannabinolů.

Aplikace
Nejčastější je kouření vlastnoručně vyrobené cigarety (joint), z dýmky (čilum, šlukovka) nebo vodní dýmky. V případě nouze přichází na řadu kouření z plechovky, z vydlabaného jablka a pod.
Nekouří se stonek ani semena, protože obsahují buď velmi málo, nebo vůbec žádné THC. Dýmky pro kouření marihuany musí být odolnější proti žáru, než dýmky určené ke kouření tabáku. Zatímco tabák sám trvale doutná, konopí stále vyhasíná, takže se musí často zapalovat. Dýmky pro kouření hašiše a hašišového oleje, se nahřívají zespodu.
Marihuanu lze i jíst. THC je rozpustné v alkoholu a tucích a aby nastal žádoucí účinek drogy, před vstupem do organismu musí projít tepelnou úpravou, takže se marihuana různě vaří. Základem většiny receptů je máslo, se kterým pak lze například péct.

Konopí se používá v různých formách:
ganja- ta se připravuje ze sušených vrcholů samičích květenství s vysokým obsahem pryskyřice, droga se slisuje a nechá se několik dnů fermentovat.
bhang- má nejslabší účinky a skládá se z usušených listů samičích květenství sklízených v době květu, buď se kouří nebo se z něj připravuje nápoj spolu s dalšími přísadami. Další možností je zpracování s kořením na pastu, z které se připravuje cukroví.

Účinky
Mezi projevy intoxikace patří rozšířené zornice, zarudlé oči, hlasitý slovní projev, zrychlený tep, kašel, pach potu po spálené trávě, zhoršení paměti na nedávné události, únava, nezájem.
Po dlouhodobějším braní se objevuje ztráta zájmů, váhový úbytek nebo naopak přibývání na váze.

Subjektivní účinky
Účinky THC na lidskou psychiku se mohou značně lišit i při různých příležitostech u jednoho určitého uživatele. Záleží totiž na aktuálním stavu konzumenta a okolí, které ho v danou chvíli obklopuje.

Rizika
Zejména mladší lidé mají tendenci drogy z konopí podcěňovat. Je pravda, že rizika drog z konopí jsou menší než např. u heroinu nebo pervitinu, ale i tak mohou tyto drogy podstatně poškozovat tělesné i duševní zdraví.
- úzkostné a jiné nepříjemné stavy většinou přechodného rázu, objevují se npředvídaně.
- riziko zhoubných nádorů v oblasti dutiny ústní, hltanu a jícnu.
- poruchy paměti, ty spolu s apatií a nezájmem zhoršují školní prospěch nebo přizpůsobení se v práci.
- riziko dopravních nehod. Schopnost řídit motorové vozidlo je zhoršna 24 hodin po vykouření jediné marihuanové cigarety.
- onemocnění dýchacího systému, např. záněty průdušek, zhošování tuberkulózy
- duševní poruchy, zejména u lidí psychicky labilnějších.
- závislost, i když vzniká pomaleji než u některých jiných drog.
- zvláště nebezpečné jsou drogy z konopí pro lidi s nemocným srdcem a vysokým krevním tlakem.
- marihuana také o něco zvyšuje riziko přechodu k jiným návykovým látkám.
- riziko poškození plodu u těhotných žen.Hašiš

haš, černý afghán, čokoláda, dagga (hashish, hash, Zero-zero, Kashmir, Lebanon)
Hašiš je čistá pryskyřice s největším množstvím účinných látek sloužící hlavně ke kouření. Pryskyřice je nepříjemně páchnoucí žlutá až hnědá hmota, která se získává různými technologickými postupy. V Indii je obsah pryskyřice v rostlinách poměrně vysoký, proto se získává tak, že po průchodu porostem konopí se z koženého oděvu přilepená pryskyřice seškrabuje. Jiným způsobem je "oplácávání" samičích květenství dlaněmí nebo koženými rukavicemi. Jestliže každou rostlinu pohladíte jen jednou, vzniklá pryskyřice je velmi světlá, tažná a drahá. Je to ten nejkvalitnější hašiš. Podle toho, kolikrát rostlinu pohladíte klesá kvalita. Čím silnější kontakt s rostlinou, tím více je pak ve výsledné pryskyřici dalších látek. Takto získaná vrstva pryskyřice se odstraňuje kovovou škrabkou a formuje se do desek, tyčinek nebo kuliček.

Aplikace
Hašiš se nejčastěji kouří. Používají se vodní dýmky, do kterých se nasype i třetina gramu a inhaluje se nebo se konzumuje v různých jídlech a nápojích.


Účinky
Hašiš působí 5× až 8× silněji než marihuana. Objevuje se sucho v krku, psychomotorické poruchy, hlad a žízeň, někomu může být velmi špatně a zvrací. Účinek hašiše se projevuje nutkáním k naprostému klidu s příjemným sněním, zabarveným podle osobnosti.
Čas a vztah k okolí je chápán zkresleně, objevuje se depersonalizace, narušení myšlení (porušení toku asociací, jako by někdo bral myšlenky). Změny zrakového vnímání přecházejí v iluze a (bohaté barevné) pseudohalucinace. Smyslové vnímání má zvýšenou intenzitu, člověk vidí to, na co myslí. Záleží na výchozí náladě, dávce a okolí.

Rizika
Zejména mladší lidé mají tendenci drogy z konopí podcěňovat. Je pravda, že rizika drog z konopí jsou menší než např. u heroinu nebo pervitinu. Ale i tak mohou tyto drogy podstatně poškozovat tělesné i duševní zdraví.
- úzkostné a jiné nepříjemné stavy většinou přechodného rázu, objevují se npředvídaně.
- riziko zhoubných nádorů v oblasti dutiny ústní, hltanu a jícnu.
- poruchy paměti. Ty spolu s apatií a nezájmem zhoršují školní prospěch nebo přizpůsobení se v práci.
- onemocnění dýchacího systému, např. záněty průdušek, zhošování tuberkulózy.
- duševní poruchy, zejména u lidí psychicky labilnějších.
- závislost, i když vzniká pomaleji než u některých jiných drog.
- zvláště nebezpečné jsou drogy z konopí pro lidi s nemocným srdcem a vysokým krevním tlakem.
- riziko poškození plodu u těhotných žen.Street art obrázky

15. srpna 2008 v 21:29 Graffity&Street art
Street art toast
Street Art
Creative and Innovative Street Art
Surreal and Varied Street Art
Sidewalk Chalk Art Perspectives
3D Building Mural Illusions
Playful Apartment Building Art
Street Art With a Social Message
Cleaning As Art
Krása, krása, krása..tyhle lidi jsou vážně umělci..:) mají můj obdiv..:)

Tattoo kotník

15. srpna 2008 v 12:55 Pierc&Tattoo
Tattoo kotník
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 36, formatId: 23, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: '000000', ctext: '000000', curl: '014d8b', simg: 0 }); //]]>

Tattoo záda

14. srpna 2008 v 22:17 Pierc&Tattoo
Angel´s wings..
Muhehe