Bůh nemůže být všude, proto stvořil matky..

Listopad 2007

Pucaa blog se dožil 1. roku!

24. listopadu 2007 v 23:15 Moe kecy =)
Aoj lidi!!!! Tyy joo jsem sem docela dlouho už nedala žádnej článek ani pix ani nic takovýho......ono to bude asi tim že nemám vůbec čas.,....a eště k tomu mi v poslední době dost blbne net..tak se omlouvám.....mno ale kvuli čemu taky píšu.....rok s rokem se sešel a 4. listopadu uplynul přesně rok, co byl tento blog založen!!! Blog prošel spoustou změn především jednou velkou designovou změnou a spoustou menších...Dále zde na blogu můžete najít až 50 rubrik, které dohromady obsahují 399 článků....k těmto článkům jste mi tady zanechali něco kolem 145 komentářů...od 21. 1. 2007 od doby kdy jsem na blogu aktivovala Toplist navštívilo Pucaa blog za 287 dní 2727 návštěvníků a zhlédlo ho 10 602 lidí! Potom jsou tady ankety...ty jsem zatim příliš nerozšířila ale už se na to chystám......Jinak pracovat na blogu mě baví a taky bych v tom ráda pokračovala......a tak doufám, že si tady o5 za rok přečtete, že Pucaa blog se dožil 2. roku :) a děkuju za komentáře......:) Vzhůru dál a dál.........:)

Památka zesnulých..

2. listopadu 2007 v 20:49 Moe kecy =)
Památka zesnulých....neboli Dušičky....v tento den se většina lidí vydá na hřbitov vzpomenout si na své blízké ( někdo jenom z povinnosti ) a ozdobit jejich místo posledního odpočinku věnečkem, svící či nějakou jinou hřbitovní květinou nebo jiným darem...
Včera jsem byla na hřbitově....jenom tak na chvilku se podívat, protože jsem očekávala že se tam už dnes nedostanu ( a bohužel taky nedostala :( )....To prostředí ve mě vyvolalo dost smíšené pocity.....všude hroby, kříže nápisy...tuhle atmosféru mám ráda....všechno tajuplné....v tu dobu se už stmívalo, malé plamínky svíček plápolaly na náhrobcích a lidé se tiše procházeli kolem hrobů a kamenných soch ( z velké části to byli andělé )....a ty nápisy... ,,Ti kdo v nás věří, nezemřeli navěky" ( nepamatuju si to doslova ), ,,To co jste vy, byli jsme i my, to co jsme my, budete i vy," a spousta dalších.....k tomu byl hned vedle hřbitova osvícený Vyšehrad....krásná gotika....docela mě to donustilo se zamyslet....zauvažovat o všem možném...myslim že každý ví, o čem se dá takhle uvažovat :) jinak to byl krásnej zážitek...na hřbitově jsem dlouho nebyla...tak teda doufám že ho opět v co nejbližší době navštívim....:)