Bůh nemůže být všude, proto stvořil matky..

Červenec 2007

Moc smutnej příběh...

30. července 2007 v 21:04 Příběhy, povídky...
Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, uuuhhh... rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a ... vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.
...Crrrrrrr!!!
Matka zvedla sluchátko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejího syna; matka naprosto zničená začala plakat a řekla: "Ty to nevíš? ... Včera zemřel."Bylo příliš dlouho ticho, až na pláč matky, který se ve sluchátku ozýval. Později vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připomněla. Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí. Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené. Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet: Vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovat CD a našla u něj přiložený i kus papíru. Matka ho vzala do ruky a začla číst. Stálo na něm: "Ahoj!!! Jsi fakt milý, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Mám tě ráda ... Sofia." S hlasitou emocí otevřela matka ještě jedno CD a i z něj vypadl list papíru, jako ze všech balíčků ... na všech bylo napsáno to samé.

Fuck you...

30. července 2007 v 20:40 Sebepoškozování
Tohle je dost zvláštní obrázek...docela i nahání hrůzu...

Game over...

30. července 2007 v 20:38 Sebepoškozování
Konec hry...

Taková iná žiletka...

30. července 2007 v 20:37 Sebepoškozování
Taková trochu iná žiletka...ae řezat bych se s ní nechtěla...Úzkost, zima , strach , utrpení....

30. července 2007 v 20:29 Gothic obrázky...
Úzkost, zima , strach , utrpení....

Strach, zděšení, hrůza...

30. července 2007 v 20:27 Gothic obrázky...
Strach, zděšení, hrůza.....co viděla tak strašného že jí to tak vyděsilo...??!!

Josh Hartnette - Fotky 3

29. července 2007 v 20:26

Josh Hartnette - Fotky 2

29. července 2007 v 20:23

Jesse McCartney- Fotky

29. července 2007 v 13:25
Jesse McCartney

Jesse McCartney- Fota

29. července 2007 v 13:25Simple Plan - Fotky 6

28. července 2007 v 21:05 *Simple plan*
a jéjé že by měl Seb výtlem??=D..LOL
¨


Životopis Joshe Hartnetta

28. července 2007 v 20:54
Životopis
-Josh Daniel Hartnett se narodil 21.7. 1978 v San francisku ale vyrůstal v Minassotě.

-Má dva bratry a jednu sestru. Jako mladší hrál fotbal a chtěl se jím i živit, ale v 15 si poranil šlachy a s fotbalem byl konec.

- Jeho tetu napadlo at to zkusi u filmu, vyšlo to a Josh začal hrát.

- Jeho první film byl Haloowen H 20.
-Pak následovaly filmy Fakulta....
- Pearl harbor který z něj udělal přes noc mega hvězdu....
-Černý jestřáb sestřelen....
- 40dní a 40nocí ve kterém se musel vzdát sexu.... když se připravoval na roli Matta, tak si to vyzkoušel a jak sam
řelk, ,,Nevydržel bych to, sám jsem to vydržel týden´´.
-Naposledy jsme ho mohli vidět ve filmu Sin City.
-Josh nemá žádné skandály.
-Vždy se zamiluje do svých filmovyých partnerek.
PS: Škoda že si s nim nemůžu zahrát!! ;D =D
TOPlist Prostě k sežrání!!! :-*

Životopis - Ben Affleck

28. července 2007 v 20:51
Životopis
Ben Affleck se narodil učitelce a rehabilitačnímu poradci jako starší ze dvou bratrů. Jeho mladší bratr Casey je také herec. Když byl velmi mladý, Benova rodina se přestěhovala do Bostonu a právě tady si zahrál první hereckou roli. Byla to role v televizním seriálu "The Voyage of the Mimi" (1984). V tomto seriálu se seznámil s Mattem Damonnem o dva roky starším hercem. Z obou se stali nejlepší kamarádi a dlouholetí spolupracovníci. Poté co Ben Affleck zanechal studia na dvou vysokých školách University of Vermont a California's Occidental College, vydal se do Hollywoodu. Začal se objevovat v televizních filmech a získal malou roli ve filmu "School Ties", kde se také objevil Damon.

Následovaly role ve filmech jako "Richard Linklater's Dazed", "Confused" (1993) a "Kevin Smith's Mallrats" (1995). V této době byli Ben Affleck a Damon Damon naštvaní, kvůli nedostatku kvalitních rolí. Nakonec se rozhodli, že napíší filmový scénář, kam by se mohli obsadit do hlavních rolí.

Benův bratr Casey ho seznámil s Gusem Van Santem, který režíroval Caseyoův film Zemřít pro... "To Die For". Van Sants se začal zajímat o jejich scénář Miramax a v roce 1997 z něj natočil příběh ustaraného matematického genia, žijícího v jižním Bostonu pod filmovým názvem Dobrý Will Hunting "Good Will Hunting".

Předtím, než se film dokončil, si ve stejný rok Ben Affleck zahrál v Hledám Amy "Chasing Amy", komiksový příběh umělce (Ben Affleck) který je zamilovaný do lesbičky (Joey Lauren Adams). Film byl dobře přijat kritikou, neboť hlavní roli zvládl Ben velmi dobře. Za scénář filmu Dobrý Will Hunting "Good Will Hunting", získal svého prvního Oscara. Spolu s Damonem se oba mladí muži proměnili, díky své snaze, v Hollywoodské zlaté chlapce. Benova reputace velmi vyrostla a začal být považován za jednoho z nejpopulárnějších mladých nadějných herců. Jeho sláva byla podporována zvýšenou aktivitou medií kolem trvajícího poměru s Gwyneth Paltrow.

V následujícím roce jsme jej mohli vidět v nejméně třech významných rolích, od vedlejší role Oskarové komedie "Shakespeare in Love", thrilleru "Phantoms" a veleúspěšný (návštěvností v kinech) "Armageddon". V roce 1999 pokračoval velmi aktivně ve své práci a objevil se v několika celovečerních filmech. Mohli jsme jej vidět jako nudného barmana v komedii 200 Cigaret "200 Cigarettes", jako nezvedeného ženicha v romantické komedii Živelná pohroma "Forces of Nature" a jako obchodníka s cennými papíry v drama Riziko "The Boiler Room. Konečně se opět setkal se Smithem a Damonem ve filmu "Dogma", nejkontroverznějším filmu roku 1999.

Ben Affleck se také objevil ve válečném filmu z druhé světové války "Pearl Harbor". Film se po uvedni stal číslem jedna v návštěvnosti. V prvním víkendu po uvedení do kin vydělal 75,2 milionů dolarů. Následně se vrátil zpět do Smithova kolektivu v Jay a mlčenlivej Bob vrací úder "Jay and Silent Bob Strike Back" (2001) v čele s Damonem v průkopnickém seriálu HBO "Project: Greenlight". Ben se vrátil zpět do Hollywoodské mašinérie ve filmech "Changing Lanes" a Nejhorší obavy "The Sum of All Fears", oba z roku 2002.

Masivní úspěch měli Ben a Damon ve filmu "Spider-Man" v létě roku 2002, kde si zahrál komixového superhrdinu. Následovala role "Daredevil". Jako přídavek k hraní a psaní scénářů i režíroval film "I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meathook, and Now I Have a Three- Picture Deal at Disney" (1993).

Co udělala.......

28. července 2007 v 20:40 Gothic obrázky...
Co udělala tak strašného že musí zemřít??!!

Ráno

28. července 2007 v 20:28 Gothic obrázky...
Tenhle obrázek na mě působí, jakoby byla postava na obrázku ráda že přežila další noc , konečně přišlo ráno a nebezpečí a hrůza odešla s nocí.... ( Takhle působí obrázek na mě ;))

Rihanna - Fotky

17. července 2007 v 21:54