Bůh nemůže být všude, proto stvořil matky..

Informace o piercingu

16. listopadu 2006 v 15:02 |  Pierc&Tattoo
Informace o piercingu
Nejčastěji si dívky a chlapci volí pro piercing místa nejméně problematická nos, obočí, pupík a uši. V posledních letech roste zájem o umisťování piercingu do jazyka, bradavek a výjimkou není ani piercing klitorisu nebo penisu.

Slovem piercing lze označit vpravování rozličných ozdob do různých částí těla. Nejvhodnější jsou ozdoby z chirurgické oceli nebo zlata. Ozdoby - náušnice, kroužky, pecičky apod. lze kdykoli odstranit stejným způsobem, jako se vyndávají z ucha náušnice.
Odborníci zabývající se akupunkturou velice často u těchto metod upozorňují na možnost zasažení některých bodů a jejich nežádoucí stimulaci. Akupunktura je totiž léčebná metoda založená na vpichování jehel do určitých bodů v kůži, čímž dochází k ovlivňování činnosti orgánů či jejich nemoci apod.
Důležitá je z hlediska bezpečnosti takového zákroku aplikace v odborném salonu či u lékaře. Snižuje se tak riziko přenosu infekčních onemocnění stejně jako v případě tetování, a snižuje se tak množství komplikací, které mohou nastat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Damita Damita | Web | 18. července 2017 v 18:50 | Reagovat

Ako sa dostať zadarmo iPhone5? Veľmi jednoduché! Podrobnosti WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama